Jibnet.home [at] gmail.com 09331677063

جیب نت جیب اینترنتی شماست که به شما قدرت انتخاب بالا از بین آگهی های مختلف را خواهد داد. با درج آگهی در جیب نت کالای خود را بدون واسطه بفروشید و با تبلیغات در سایت ما به کسب و کار خود رونق ببخشید.

جیب نت

با تبلیغات، بهتر دیده خواهید شد، جیب نت یک جیب پر از آگهی

کانون بازیابی اطلاعات

کانون بازیابی اطلاعات

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • خدمات و مشاغل تعمیر و نگهداری رایانه شخصی و لپ تاپ
  • 102 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
  • تهران - چهارراه ولیعصر.مجتمع تجاری ابریشم طبقه چهارم واحد 405

 

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال

برای بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال یا همان هارد که از طریق یک کابل USB به کامپیوتر یا لپتاپ اتصال داده میشود نکاتی حائز اهمیت میباشد . که در پایین توضیحات مختصر و مفیدی داده میشود که امیدواریم این نکات شما را جهت بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال خود کمک کند .

هارد اکسترنال که به صورت پورت USB تماس داده میشود شامل پورت USB3 و USB2 و Mini USB میباشد که بیشترین کاربرد مربوط به همین نوع هارد میباشد .

جدا از نوع پورت USB مسئله دیگر برد این نوع از هاردها میباشد که از دو نوع تشکیل شده است.

  • برد یک تکه USB
  • برد ساتا با قطعه تبدیل به USB

برد یک تکه USB که بیشتر در هاردهای وسترن و تعداد محدودی هارد سامسونگ میباشد برد دارای قطعه تبدیل نمیباشد که در گذشته به علت عدم شناسایی توسط PC3000 سخت ترین و در بعضی از موارد غیر قابل ریکاوری بود که سیستم توانایی شناسایی این نوع از هاردها را نداشت با تحقیق شبانه روزی کارشناسان شرکت کانون بازیابی اطلاعات این مشکل را ما در سال پیش حل کردیم که این نمونه از هاردها با جابجایی برد و تبدیل آن به ساتا توانایی شناسایی خرابی تا ۹۹% امکان پذیر شد که اگر هارد دچار خرابی نرم افزاری بود از طریق PC3000 قابل حل و در بعضی از موارد هم اطلاعات قابل ریکاوری بود هم هارد تعمیر و دوباره قابل استفاده مجدد می شد اما نکته قابل اهمیت در این نمونه از هاردها نحوه تعویض برد با برد همسان و نیز بازخوانی مجدد و صحیح ROM هارد بود و پس از انجام این عملیات اطلاعات به علت تعویض برد انکریپت بوده و PC3000 با توانایی بالا هاردهای فوق را دیکریپت کرده و به نحوی بایپس میکند و اطلاعات را استخراج کرده و دوباره هارد مثل روز اول می شود .

اما در هاردهایی با برد ساتا و تبدیل USB مشکلات خیلی کمتر بود و شما پس از باز کردن هارد جداسازی تبدیل USB حال هارد شما بصورت اینترنال یا ساتا میباشد و از طریق اتصال به PC3000قابل تعمیر و بازیابی می باشد

اما نکته دیگر در مورد بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال این میباشد که این هاردها به علت جابجایی زیاد بیشتر از هاردهای اینترنال دچار ضربه و آسیب میباشند و هاردهایی که پس از تعویض برد و تبدیل به ساتا نیاز به ریکاوری میباشند حتما باید توسط PC3000 ریکاوری و بازیابی شوند چون تنها دستگاهی که در دنیا توان بایپس کردن برد های فوق را دارا میباشند PC3000 میباشند و شما پس از تعویض برد بدون PC3000 به هیچ دیتا از این  هاردها دسترسی نخواهید داشت

نمونه ای از خدمات ارائه شده توسط کانون بازیابی اطلاعات

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال وسترن دیجیتال

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال بدسکتوری

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سیگیت

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال ADATA

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال ضربه خورده

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال سوخته